Projektowanie

PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ - BIURO PROJEKTOWE
TWORZYMY, BY CIESZYĆ

Oferta

Zajmujemy się projektowaniem mebli i aranżacją wnętrz pod kątem indywidualnych potrzeb klienta.

Nasze usługi kierowane są do:

małych jak i dużych firm stolarskich
stolarzy samodzielnych
firm deweloperskich
klientów indywidualnych
Pakiet
STANDARD
Pakiet
PLUS
Pakiet
PREMIUM
przedstawienie na podstawie zebranych i przekazanych informacji fotorealistycznej wizualizacji 3D projektowanej inwestycji
rysunki wykonawcze mebli na wymiar wraz ze specyfikacją materiałową i legendą
niezbędne informacje w temacie instalacji elektrycznych i wodnokanalizacyjnych w przypadku mebli kuchennych lub łazienkowych
samodzielne wymiarowanie przez klienta i przesłanie wymiarów do biura
wizyta u klienta i wymiarowanie zrealizowane przez naszego projektanta
wykaz materiałów potrzebnych do zrealizowania inwestycji
pomoc w doborze sprzętu AGD
wspólne odwiedzanie marketów budowlanych w celu doboru odpowiednich materiałów i przedstawienie ich do decyzji klientowi

Możliwa jest modyfikacja poszczególnych pakietów - w zależności od Państwa oczekiwań. Prosimy wtedy o kontakt w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Pomagamy również w wyborze sprzętu AGD - tutaj znajduje się aktualny katalog. W przypadku korzystania z naszych usług, zaproponujemy nie tylko sprzęt idealnie dopasowany do Państwa potrzeb, ale także na preferencyjnych warunkach cenowych.

Zasady współpracy

  1. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową.
  2. Przedstaw nam swoje potrzeby - powiedz, czego szukasz, w jakim stylu, jaką masz wizję. Możesz przesłać nam zdjęcia i inne inspiracje, żeby jak najlepiej to określić.
  3. Jeśli zdecydujesz się na Pakiet Standard, prześlij nam niezbędne wymiary.
  4. Jeśli zdecydujesz się na Pakiet Plus lub Pakiet Premium umówimy się na spotkanie, podczas którego nasz projektant wykona wymiarowanie.
  5. Po zebraniu niezbędnych informacji przygotujemy dla Ciebie ofertę wraz z wyceną.
  6. Po akceptacji oferty otrzymasz umowę na wybraną usługę.
  7. W umowie zawarte będą szczegółowe informacje dotyczące wybranej usługi oraz terminy płatności zadatku i wpłaty końcowej.
  8. Zapoznaj się ze szczegółowym regulaminem oraz z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeśli będziesz miał pytania, skontakuj się z nami, chętnie wszystko wyjaśnimy.

Cennik

Cena za usługę ustalana jest indywidualnie. Zależy ona od wielu czynników, w tym m. in. wybranego pakietu i jego ewentualnych modyfikacji, metrażu i rodzaju pomieszczenia. Po ustaleniu potrzeb i oczekiwań Klienta, przesyłamy szczegółową ofertę z zakresem prac do wykonania i ich wyceną.