Meble

Stelaż

Konstrukcje naszych stelaży do mebli produkowane są z zamkniętych profili stalowych. Poddawane są obróbce mechanicznej, piaskowaniu i malowaniu proszkowemu.

Blaty drewniane

Wykonane są z drewna liściastego takiego jak buk, dąb czy orzech o grubości 40mm, klejone ze sobą tak, aby uzyskać jak najlepszy wygląd i zwiększyć odporność mechaniczną. Buk i orzech występują w wybarwieniu naturalnym bezbarwnym, a dąb w wybarwieniu białym, szarym, czarnym i naturalnym bezbarwnym. Dodatkowo blaty są pokrywane olejem przyjaznym środowisku domowemu.

Blaty drewnopochodne

Wykonywane są z płyt wiórowych o grubości 18, 36 lub 38mm. Mają obszerny wachlarz kolorystyczny i wzorzysty, a zastosowanie obrzeży rdzeniowych sprawia, że produkt staje się bardziej elegancki.

Blaty szklane

Wykonane ze szkła płaskiego o różnym kształcie o grubości od 4 do 19mm i poddanego procesowi hartowania. Sprawia to, że znacznie podwyższa to jego wytrzymałość mechaniczną, zwłaszcza wytrzymałość na zginanie.

Tapicerowanie

Do naszych mebli takich jak hokery, pufy czy podnóżki oferujemy elementy tapicerowane. Bogata kolorystyka materiałów tapicerskich pozwoli zadowolić każdego klienta.